sobota, 23 czerwca 2012

Worek.

Niedawno moja córka była na urodzinach przyjaciółki z klasy. Ich przyjaźń jest bardzo burzliwa, w ciągu jednego dnia potrafią się bardzo kochać, ale też kilka razy pokłócić i obrazić na siebie:)))))) Większość takich "intensywnych" przyjaźni jest bardzo trwała i długoletnia. 
Postanowiłam uszyć worek, w który zapakowałyśmy prezent. Oczywiście musiałam obiecać córci, że uszyję jej taki sam i będą wieszały je koło siebie w szkole;))))) Pozdrawiam.......

6 komentarzy:

 1. Worek ładnie się prezentuje.
  A "gruba" d*** nie jest zła - więcej tolerancji ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. 'Brzydule' wszystkich krajów łączcie się! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Internet śmiga czy dalej żąda okupu ?;) i dlaczego brak nowych postów? :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć. Skoro u Ciebie pokazuje się okup ;) to może wpisz kod: Wygenerowany kod UKASH:
  718 001 0477183448 , to na jedną z mutacji wirusa działa,

  spróbuj kilka kodów - z tej strony:
  http://cert.pl/tools/genukash.php

  (każde odświeżenie strony generuje nowy kod, przygotowany przez CERT), ewentualnie sprawdź programy -> autostart i jeśli tam jest coś podejrzanego co odwołuje się do dysku C lub D usunąć (może u Ciebie coś tam kopiuje), w każdym razie żadnej nowej metody na usunięcie tego w necie nie znalazłem. Sorry za komentarz ale to jedyna forma kontaktu z Tobą ;)
  W rejestrze też nie było żadnych zmian o których piszą, może w c:\windows\system32 utworzył plik explorer_new.exe, ale wątpię.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co do programu combofix to lepiej się zastanowić jak wspominałem. Jedna z wypowiedzi użytkownika po użyciu:

  Komputer zablokowany przez policje kara do zaplacenia 500zł-To trojan Weelsof ktory zablokowal mi komputer.Urzywałem programu Combofix zeby sie go pozbyc wczoraj o godz 22.00 do dzisiaj do godz 10.00 było dobrze ale mam problemy z komputerem.
  jestem teraz w trybie awaryjnym i jezeli jeszcze moge jakos uratowac system to bedzie fajnie a jak nie to pewnie trzeba format zrobic.
  Komputer zamiesza sie pokazuje sie cvzarny ekran po podlaczniu internetu strasznie wolno pracuje,pokazal sie tez komunikat ze Exploator windows nie moze zostac uruchomiony poniewz klucz produktu windows zostal zmieniony w niedozwolony sposób.

  OdpowiedzUsuń
 6. Głowa do góry Ślicznotko! Zawsze po zimie przychodzi wiosna ;)

  OdpowiedzUsuń